Araç Belediyesi
MAKİNE PARKINA KAZANDIRILAN HİZMET ARAÇLARI İÇİN KURBAN KESİLDİ
Geri
Araç Belediyesi
20.07.2021

Belediye Başkanlığımızın makine parkına kazandırılan hizmet araçları için kurban kesildi.

İlçemizin sorunlarına daha hızlı ve etkili çözüm sunmak, kaliteli hizmet için çalışmalarına devam eden Belediye Başkanlığımız makine parkına kazandırılan hizmet araçları için tören düzenledi.

Araç Belediyesi İtfaiye Amirliği önünde düzenlenen törene Belediye Başkanımız Sayın Satılmış SARIKAYA, Belediye Meclis Üyeleri Sayın Aziz ÖZELCİ, Sayın İrem Yasemin SAVAŞ, Sayın Tevfik Demir ÖZDEMİR ve Sayın Yavuz ÇAPRAZ, Zabıta Amirliği personelleri ve İtfaiye Amirliği personelleri katılırken, yapılan dua ve hep birlikte getirilen tekbirin ardından kurbanlık koç kesildi.

Belediye Başkanımız Sayın Satılmış SARIKAYA yaptığı açıklamada “Araç Belediyesi olarak değerli hemşehrilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için makine parkımıza yeni hizmet araçları eklemeye devam ediyoruz. Belediye hizmetlerinde kullanacağımız yeni araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Ekiplerimize kazasız belasız çalışmalar diliyorum. Son zamanlarda yaşanan yangın felaketleri hepimizi derinden üzdü. Ülkemizdeki yangınların bir an önce söndürülmesini temenni ederken, bölgedeki vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu vesile ile bölgemizde de çıkan yangınlara anında müdahalede bulunarak özveriyle çalışan Belediyemiz İtfaiye Amirliği Ekiplerine teşekkür ediyorum “ dedi.