Araç Belediyesi
KASTAMONU VALİSİ SAYIN AVNİ ÇAKIR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Geri
Araç Belediyesi
01.06.2021

Kastamonu Valisi Sayın Avni ÇAKIR, incelemelerde bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti.

İlçe Emniyet Amirliğinde Kaymakamımız Sayın Cengizhan ANKARA, Belediye Başkanımız Sayın Satılmış SARIKAYA, Kastamonu İl Jandarma Komutanı Sayın J.Alb. Mücahit AVKIRAN, İlçe Emniyet Amiri V. Komiser Sayın Efe Can DEMİRCİ, İlçe Jandarma Komutanı Sayın Ali PARMAKSIZ, İlçe Müftüsü Sayın Numan DÜLGER, İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve Araç Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Abdullah AYDIN tarafından karşılandı.

Kastamonu Valisi Sayın Avni ÇAKIR başkanlığında, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın İbrahim ÇENET, Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Nida SİNSİ ile birlikte ilk olarak Araç İlçe Emniyeti personeliyle bir araya geldi. Daha sonra Araç İlçe Şehitliğini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Sayın Avni ÇAKIR, Sıragömü Köyündeki tadilattan geçen köy konağını ve yeni yapılan parke çalışmasını yerinde inceledi.

Ziyaretlerine Araç Fındıklı Yaylası ve Kirazlı Yaylasına giderek devam eden Vali Sayın Avni ÇAKIR, Fındıklı Yaylasında kamp yapan karavancılarla bir süre sohbet etti. Daha sonra 03.01.1994 tarihinde görev uçuşu sırasında uçağın düşmesi sonucu şehit olan Hv. Plt. Kur. Yb. Ünsal AKSOY’un Kirazlı Köyü’ndeki ailesini zyiaret eden Vali Sayın Avni ÇAKIR, şehit ailesine Türk Bayrağı hediye etti.

Sırasıyla Çerçiler Köyü ve Bahçecik Köyü’nü de ziyaret eden Vali Sayın Avni ÇAKIR, köy yollarında incelemelerde bulundu. Bahçecik Köyü’nde ki kadınlarla hatıra fotoğrafı çektiren Vali Sayın Avni ÇAKIR, daha sonra Tavşanlı Köyü’nü de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Akabinde Boyalı Jandarma Karakolu’nu ziyaret eden Vali Sayın Avni ÇAKIR, jandarma personeliyle bir araya geldi. Son olarak Boyalı Ertürk Yöndem YBO’yu da ziyaret eden Vali Sayın Avni ÇAKIR, öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbetin ardından ilçemizden ayrıldı.