![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_cf2413d2-09cf-4490-8ad0-be534022a0b8.jpg)
![Araç Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/ABB_cf2413d2-09cf-4490-8ad0-be534022a0b8.jpg)
HENTBOL Kadınlar 1. Liginde mücadele eden Araç Belediyespor’da 2 hentbolcumuza milli davet geldi.
4-6 Aralık’ta Aksaray’da oynanacak olan 2021 Kadınlar Dünya Şampiyonası Avrupa Grup Eleme Müsabakalarında Portekiz ve Finlandiya ile karşılaşacak olan A Milli Takımımıza temsilcimiz Araç Belediyespor Kulübü’nden Ceyhan Coşkunsu ve Zeynepnur Ulukoz çağrıldı.
Milli Takımıza ve sporcularımıza başarılar dileriz.