Araç Belediyesi
İKAMETİNİ ARAÇ'A AL, MEMLEKETİNE SAHİP ÇIK !
Geri
Araç Belediyesi
01.10.2021

İKAMETİNİ ARAÇ’A AL, MEMLEKETİNE SAHİP ÇIK !

Sevgili Hemşehrilerimiz ;

Daha önceden de duyurulduğu gibi bir aksaklık olmadığı takdirde çalışmaların 2022 yılında başlaması ve yıl sonuna kadar bitirilmesi planlanan, ilçemizin yıllardır eksikliğini hissettiği doğalgaz yatırımı memleketimize hayırlı olsun.

ŞİMDİ ARAÇLI OLDUĞUNU GÖSTERME ZAMANI !

İlçemizin daha verimli hizmet alabilmesi, yaşam kalitesinin artması, sağlık sorunları için uzman tıbbi personeli olan donanımı yüksek bir hastaneye sahip olması, ilçemiz gelirlerinin artması, çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmesi, gençlerimizin gurbete çıkmadan ilçede iş ve istihdam alanı bulabilmeleri, esnaflarımızın ekonomik canlılığı yakalayabilmeleri adına gerek ilçemiz dışında gurbet ellerde yaşayan, gerekse ilçemiz köylerinde ikamet eden hemşehrilerimizden birinci ikametlerini 31 Aralık 2021 tarihine kadar ilçemiz merkezine almalarını rica ediyoruz.

Sevgili Araçlı hemşehrilerimiz; Gün, sözde değil özde Araçlı olduğumuzu gösterme günü,  ata baba ocağı bu topraklara ve bu cefakar ilçeye sahip çıkma günüdür.

Araçlılık bilinci altında toplanalım, ilçemize destek verelim 31 Aralık tarihine kadar birinci ikametlerimizi Araç’a alalım, bir olalım birlik olalım.

Dünyada başka bir Araç yok.

Araç’a Araçlılar sahip çıkmazsa, kimse çıkmaz.

Sevgi ve Saygılarımızla…